Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Cvičný poplach

23. září 2015 v 19:44 | Luky |  Různé články
Přišel nám odkaz na fotku a článek. Ve škole udělali cvičný poplach a jedna holka která zřejmě byla ve škole v ponožkách tak chvátala že si ani nevzala boty a ven vyběhla v ponožkách. Tady je origoš článek a fotka:
V úterý 31. 1.2012 byl kolem poledne vyhlášen ve škole cvičný poplach.Všichni museli co nejrychleji opustit školu a seřadit se na vymezeném místě za školou. Nejmenovaná žákyně naší školy se tak bála o svůj život, že vyběhla ven bez obutí. Příklad hodný pozornosti. P.N.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama