Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Názor p. Heleny

12. září 2015 v 7:19 | Unka |  Co na to rodiče
Paní Heleno, co byste řekla na to když žáci ve škole chodí v ponožkách?
----------------------
Na ponožkách ulpívají nečistoty, plivance, bacily, špína.Pokud děti trvají na tom, že budou chodit v ponožkách, doporučila bych rodičům, aby si jejich děti přepraly ponožky samy a samy si koupily roztrhané ponožky ze svého. A až nastydnou a onemocní, tak si samy dojdou k lékaři a samy se o sebe v nemoci doma postarají. :-))
Chodit bez bot tam, kde se obutí předpokládá a je běžnou věcí, je dle mého názoru velké faux pas. Ne módní, ale i co se vychování týče. Stejně tak by někomu ve škole mohlo být pohodlné chodit třeba bez kalhot (nebo sukně), a také by si mohl myslet, že to je jeho věc.
Mít špinavé nebo roztrhané jakékoliv oblečení je také nejenom módní faux pas. Nehledě na hygienu. Až odpoledne přijdou děti ze školy, chodí v těch samých ponožkách, ve kterých jste vytřely školu i doma? Např. v ložnici? V kuchyni? Ať se chvilku podívají ven na ulici, co všechno na chodníku leží, kdo všechno tam plive, co všechno tam odhazuje, kdo všechno tam vykonává potřebu… Ano - tohle všechno si nosí na svých ponožkách. :-((
Helena Krejčová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama