Jmenuji se Lukáš, tento blog je můj a mojí ségry Veroniky. Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být hlavně o žácích a studentech kteří ve škole chodí bosi nebo v ponožkách ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale vítáni jsou i ti kdo už ze školy vyšli a alespoň občas chodí v ponožkách třeba venku, ale i ti kteří třeba nechodí bosi nebo v ponožkách vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma.

Odpověď p. učitelky Čeřovské

12. září 2015 v 7:27 | Unka |  Co na to učitelé
Paní učitelko, je podle Vás přípustné aby někteří žáci ve škole chodili v ponožkách? Ve školním řádu je napsané že je žák povinen se přezouvat, ale není tam napsáno že musí nosit přezůvky.
-------------------------------------------
To je sice pravda, ale také ve školním řádu stojí že má být žák slušně a čistě oblečen. Když bude chodit v ponožkách dá se předpokládat že bude mít špinavé a roztrhané ponožky čímž porušuje školní řád.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama