Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Odpověď ředitele

12. září 2015 v 7:11 | Unka |  Co na to učitelé
Dobrý den pane řediteli. Přečetla jsem si školní řád ve kterém je uvedeno že žák je povinen se při příchodu do školy v šatně přezout. Není ale napsáno že musí nosit přezůvky nebo jaké přezůvky má mít. Chtěla bych se zeptat jestli je možné chodit ve škole v ponožkách. Děkuji za odpověď.
------------------------------
Máte pravdu, že to školní řád nezakazuje. Každopádně to stojí za zvážení vzhledem k možné špíně na schodišti, mokra na toaletách, spadlé špendlíky v koberci :-) apod., ale rozhodnutí necháme na Vás :-) .

Mgr. Michal Řada
ředitel

Střední škola
Sion High School
Na Kotli 1201
500 09 Hradec Králové
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama