Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Čerti

27. prosince 2015 v 17:46 |  Různé fotky
Už jste někdy viděli čerta v ponožkách? Tady na fotkách jeden je a kromě toho několik andělů a Mikuláš má nějaké kecky... Myslíte si že ti andělé chodí v ponožkách i v nebi a že takto v ponožkách přiletěli z nebe?Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radek | 28. prosince 2015 v 7:38 | Reagovat

Sekne jim to. Těžko může mít anděl na sobě rifle.

2 Ondra | 29. prosince 2015 v 10:16 | Reagovat

Nejlepší je ta poslední fotka té holky co je za anděla v silonkách :D

3 Klára | 29. prosince 2015 v 16:30 | Reagovat

Pro Mikuláše se líp hodí když je celej v bílým a má i bílý ponožky nebo bílý silonky. Ty se ale těžko shání. A když už jsou tak o dost dražší než normální silonky. U ponožek je to právě naopak. Bílý jsou nejlevnější.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama