Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Chodíme bez bot v ponožkách ve škole i venku protože se nám to líbí a je nám to příjemné. Ve škole ségra od 6, já od 7 třídy ZŠ denně, potom i na střední. Já už jsem ze školy vyšel a chodím do zaměstnání kde musím mít obuv, ale v ponožkách chodím občas venku, ségra ještě chodí na střední, ale venku také občas v ponožkách chodí. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Dvě bosé holky

21. prosince 2015 v 21:28 | Luky |  Různé fotky
Na těchto fotkách z focení třídy jsou dvě bosé holky. U jedné je vidět že má špinavé nohy, to znamená že před focením chodila bosa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radek | 22. prosince 2015 v 19:47 | Reagovat

Šly určitě bosý, bude to asi nějakej vejlet.

2 Jarka | 24. prosince 2015 v 20:10 | Reagovat

Dneska hsem dostala od táty k Vánocům troje tělový silonky, dvoje bílý a dvoje šedivý a šest párů bílých ponožek a pak od každý barvy jedny žlutý, zelený a modrý. :D

3 Klára | 29. prosince 2015 v 16:31 | Reagovat

Já dostala dvanáct párů bílých ponožek, pět krabiček silonek, v každý jsou dvoje a několik silonových ponožek k riflím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama