Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Třída

3. prosince 2015 v 16:31 | Luky |  Různé fotky
Teď pro změnu fotka z české školy, je to základní škola ve Dvorci Králové. Některé holky jsou v punčochách a některé bosy. Určitě se jim tak chodí líp než v nepohodlných pantoflích a i vzhledově je to podle mně lepší.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára | 4. prosince 2015 v 18:37 | Reagovat

To budou fotky buď ze začátku roku nebo z posledního dne školy. První a poslední den školy nosím taky pravidelně sukni a k ní silonky. Přezouvání se u nás kontrolovalo už první den školy, tam to bude zrovna tak, proto jich je tolik bosých.

2 Radek | 21. prosince 2015 v 12:01 | Reagovat

Mě se líbí ta, co je v silonkách a má na sobě to puntikovaný. Možná jim přezůvky někdo schválně sebral. My se občas s kámošem dohodnem, a schováme dvoum holkám po těláku crocsy ani pak musej chodit ve škole v ponožkách, když nemají co na nohy :-D

3 Erik | 13. února 2018 v 14:27 | Reagovat

a proč musej chodit v ponožkách?wtf

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama