Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Bos v blátě

1. ledna 2016 v 11:24 |  Vaše příběhy
Přišel nám příběh od Jozífka, tady je.
----------------------------------------------------------------------------------
Když je venku teplo tak chodím do školy a ve škole bos. Bydlím vedle školy, jen přejdu ulici, kousek jdu po chodníku a jsem ve škole. Jednou jsme s učitelkou přírodopisu šli na vycházku mimo školu a já jsem zrovna byl ve škole bos, tak jsem šel bos i na vycházku. Nevadilo mně to, šlo se mně dobře. Když jsme přišli k louži tak ji všichni obcházeli, ale já jsem chtěl zamachrovat tak jsem si trochu vyhrnul nohavice, prošel jsem louží a dělal jsem že jsem borec že se nemusým vyhýbat loužím. Do školy jsme se vraceli jinou pěšinou, tam bylo bláto, tak jsem krásně prošel tím blátem. Potom jsme se vrátili do školy protože jsme měli ještě dvě hodiny vyučování. Ostatní se v šatně přezuli, ale já jsem šel bos s nohami od bláta do třídy. Jak mně nohy usychaly tak bláto z nohou trochu odpadávalo. Po skončení vyučování jsem zase šel bos domů a doma jsem si umyl nohy.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To je příběh od Jozífka. Do komentářů můžete psát co byste udělali vy na jeho místě, zda byste to udělali stejně nebo byste něco udělali jinak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kid | 1. ledna 2016 v 15:18 | Reagovat

Udělal bych to jinak jen při příchodu do školy z vycházky. Za tu dobu co se ostatní šli přezout o šatny bych si došel na záchod a v umyvadlu bych si umyl nohy od bláta. Pak bych šek do třídy bos a měl bych čisté nohy. Možná ne úplně čisté, ale taky ne od bláta.

2 Klára | 1. ledna 2016 v 22:55 | Reagovat

Už jsem si několikrát sundala boty a ponožky v létě když byla bouřka a lilo jako z konve a měla jsem vystupovat z autobusu a šla jsem úplně bosa domů pěšky. Boty jsem si nesla v ruce. Bylo to super. Bylo to takové zvláštní ale fajn jít bosa po teplém chodníku v dešti

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama