Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Nový název blogu

17. ledna 2016 v 13:52 | Luky, Unka
Chtěli bysme změnit název blogu protože název "Studenti bez bot" není moc vhodný. Nemusí to být jen o studentech, myslíme si že by blog mohl být jednak o žácích a studentech kteří chodí ve škole bosi nebo v ponožkách, ale taky o ostatních kteří už ze školy vyšli a rádi chodí bez bot třeba venku, v práci apod. Aby se blog odlišoval od ostatních blogů které se zabývají bosou chůzí tak by náš blog mohl být spíše o chození v ponožkách, punčochách, silonkách a chození úplně bosky by mohlo být spíše okrajovou záležitostí, ale také by tady mohlo být. Máte nápad jaký udělat název blogu?
A co návštěvní kniha, myslíte si že je dobrá taková jaká tady je nebo by byla lepší jiná?
Děkujem za vaše názory.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kid | 17. ledna 2016 v 15:27 | Reagovat

Název bych dal Chodíme v ponožkách.
Návštěvní kniha by mohla být taková jako byla na Clarisy blogu, ale nevím kde je na ní odkaz nebo jak se má dát na blog.

2 VikiNG | E-mail | Web | 17. ledna 2016 v 19:14 | Reagovat

@Luke: Možná by bylo dobré (i pro přehlednost), kdyby blog o bosých studentech zůstal tak, jak je a kdyby vznikl další blog, kam budou moci psát ti, co chodí bez bot třeba v práci nebo ve volném čase.

Clarissaa měla dříve návštěvní knihu na Weblight.cz, ale nemyslím si, že by ta dřívější byla v něčem výrazně lepší, než současná komentářová. Na Weblightu bych ji ani znovu nedoporučoval nezakládat, moje zkušenost.

3 Klára | 18. ledna 2016 v 6:30 | Reagovat

Další blog bych nezakládala. Název by šlo udělat jednodušší, aby vyhovoval všem, například "naboso" :D

4 Radek | 18. ledna 2016 v 14:29 | Reagovat

Mohlo by to být třeba naboso a v ponožkách jakože se můžou psát lidi, co choděj úplně bosky a ti co choděj v ponožkách.

5 Samantha | 18. ledna 2016 v 15:24 | Reagovat

Mohli byste udělat rubriku Test ponožek. Když budete mít nové tak je vyfotit, napsat jaká je to značka, kolik stály, kde jsou koupené a po týdnu chození ve škole je znovu vyfotit, napsat jak se v nich chodilo a kolik vydržely. Když je budete prát tak napsat jak šly vyprat. Co vy na to?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama