Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Chodíme bez bot v ponožkách ve škole i venku protože se nám to líbí a je nám to příjemné. Ve škole ségra od 6, já od 7 třídy ZŠ denně, potom i na střední. Já už jsem ze školy vyšel a chodím do zaměstnání kde musím mít obuv, ale v ponožkách chodím občas venku, ségra ještě chodí na střední, ale venku také občas v ponožkách chodí. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Co jste o sobě napsali

1. března 2016 v 12:00 | Luky |  Vaše příběhy
Zkopíroval jsem z dotazníku odpovědi na otázku kde jste mohli napsat něco o sobě ohledně chození v ponožkách. Nepřišel jsem na to jak zjistit jména těch kdo napsal který článek, jestli sem chodí někdo kdo něco z toho napsal tak může napsat do komentářů který článek je jeho.

1.

Většinou nosím jenom silonky a někdy na ně elasťáky. Většinou i doma, neznám nic lepšího a příjemnějšího

2.

Když jsem chodila do školy tak chodil bos většinou jen kdo si zapoměl přezůvky, dobrovolně chodil bos jen málokdo a to spíše před letními prázdninami. Moje dvě děti už víc než rok chodí ve škole v ponožkách nebo bosi protože to tak chtějí a nezakazuji jim to, když se jim to líbí tak jim to dopřeju.

3.

Na účňáku se s přezůvkama skoro nikdo netahal. Krom toho nosit je v báglu s noťasem a svačinou mi připadá fakt ekelhaftní. Ponožky se stejně furt perou a je jedno jestli je házím do pračky když jsou málo špinavý nebo hodně.

4.

rodiče nemají práci dostáváme jen dávky a mamka řekla že by sme já ségra a brácha mohli ve škole chodit bosi aby nemusela koupit přezůvky.Už jsem si na to zvykla a neva mně to.V zimně nosim ponožky a nepereme je mamka řekla že praním se taky zničí že je můžu mít špinavý.Když neni moc zima tak je nenosim a chodim ve škole bosa.Brácha a segruška taky chodí bosi.Brácha ale našel pantofle tak je ted nosí ale jsou to nejaký starý ošklivý to rači chodim bosa než v takových pantoflých jako má brácha.

5.

U odpovědi jestli jsou naši proti tomu, že chodím ve škole v ponožkách jsem nevěděla, co tam mám dát. Mamce to hodně vadí, dokonce jsem dřív kvůli tomu od ní dostávala facky, dneska mi už jen nadává a říká o mě, že jsem kráva. Naštěstí žiju ale s tátou a ten je v pohodě. Zajímá se jen o to co bylo ve škole a koho mám. Taťka sám se nedávno prořekl, že chodil ve škole v ponožkách.

6.

Chodím na bigbít, tam se vždy zuju a tancuju v ponožkách

7.

K chození v ponožkách ve škole mě přivedla má nejlepší kamarádka, za což jsem ji moc vděčná. Je to úžasná volnost v pohybu. Kdo to nikdy nezkusil, neví o co přichází. Naši čas od čas trochu brblaj, hlavně mamka, jak ty punčochy vypadají, ale jsou to moje nohy a ne jejich. Ráda nosím šaty nebo halenku a k sukni silonky. Teď v zimě beru hodně silné. Je to skoro jako být bosa.

8.

Už jako malá jsem měla něco se zádama a s páteří, když jsem chodila bosa tak to bylo lepší. Doktorka mně doporučila chodit bosa co nejvíc. Od jara do podzimu chodím bosa nebo v ponožkách všude, v zimně nosím venku prstové boty nebo chodím v neprenových ponožkách a to i do školy. Ve škole si neoprenky zuju a buď jdu do třídy bosa nebo si obuju ponožky který si nechávám ve skříňce. Dřív jsem nosila protiskluzové ponožky ale už je nenosím protože jsou spíš pro malé děti.Od jara do podzimu většinou chodím do školy bosa nebo v normálních ponožkách, někdy v silonkách punčocháčích. Dochtorka mně napsala i potvrzení do školy že mně doporučuje chodit bosa. Rodiče podnikají a mají peníze tak mi kupují ponožky a silonky punčocháče a nevadí že je zničím a kupují mně neoprenky a nevadí že jsou drahý. Ponožky mně máma nepere, řekla že když v nich pořád chodím a nenosím boty tak se nemusí prát.14,29%
1
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama