Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Brankář v ponožkách

9. června 2016 v 21:06 | Luky |  Různé fotky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radek | 13. června 2016 v 18:21 | Reagovat

Když se chodí po trávě, tak ty ponožky pak nejdou vyprat. Jsou od zelenýho a maj na sobě ještě chomáče bordelu. Když jsou jenom špinavý, jak je to třeba ze školy, tak je to v poho. :-D

2 Martin | 14. června 2016 v 17:03 | Reagovat

Když vidím sport v ponožkách, chci se zeptat. nezkoušeli jste někdo v ponožkách jezdit na kole? Chtěl bych to zkusit a zajímají mě zkušenosti někoho, kdo už to zkoušel.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama