Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Ve škole po prázdninách

4. září 2016 v 7:32 | Luky |  Náš deníček
Máme za sebou první dva dny ve škole, zatím to byla jen taková oddechovka ale od pondělí můžu čekat že začne běžné vyučování a už to nebude žádná pohoda. Trochu jsem si všímal ostatních jestli mají všichni přezůvky a měli, jen já jsem byl v ponožkách. Měl jsem tmavě modré ponožky, máma už mně je vyprala a příští týden je budu nosit zase. Ségra byla první dva dny ve škole bosa a říkala že viděla ještě několik dětí které byly bosy.
Jestli sem chodíte někteří kdo jste školou povinní, můžete hlasovat v anketě co jste měli první školní den ve škole na nohou, jestli boty nebo jste byli bosi apodobně. Do komentářů můžete napsat další informace, jak to u vás probíhalo nebo tak nějak. Napadá mně, když bylo ještě takové teplo, nešli jste někdo do školy bosi už z domova? Nebo neplánujete to? Se ségrou jsme o tom mluvili že by jsme to mohli zkusit dokud je teplo i ráno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Filip | 4. září 2016 v 23:02 | Reagovat

Ahoj, snad to tu trochu ožije :D jinak, určitě zkuste jít do školy bosky, můžete sem pak dát fotky, jak vaše nohy/ponožky dopadly :)

2 Bára | 6. září 2016 v 23:17 | Reagovat

Jdetě už z domu bosky. Vyfoťte nohy před cestou a pak před školou :-)

3 Mirek | 10. září 2016 v 8:50 | Reagovat

Lukyne, tak pošli zase fotky svých ponožek ve škole.

4 Iva | 16. září 2016 v 11:37 | Reagovat

U nás byli v ponožkách nebo bosky skoro všichni. Slavnostní zahájení školního roku bylo totiž v tělocvičně, kde se v botech nesmí a učitelé to hrozně kontrolujou. Na Netu sice bylo napsaný, že si máme vzít přezůvky už první den, ale nikdo tomu nevěnoval pozornost, protože jsme čekali, že budeme nejprv před školou a pak ve třídě, kde se vždycky tolerovalo že jsme první den v botech. Ponožky byly za chvíli úplně K.O. :D Měla jsem je totiž bílý k bílejm teniskám a kalhotám. Pak už ale bílý nebyly, ale mně to neva. Kámoška na tom byla hůř, vzala si na první den sukni, k tomu silonky a na nohy lodičky. 8-O Domů jsme pak šli spolů, ale nechtělo se mi na ty špinavý fusekle obouvat ty krásný tenisky, který byly ze vnitř čistý, tak jsem si raději vzala boty do ruky a šla jsem domů v ponožkách. Teda ne celou cestu, část jsme jely busem. Mamka večer trochu valila oči, jak ty ponožky vypadají a ptala se co jsem dělala, že se jí zdají špinavější, než normálně, když zapomenu nazouváky, ale neřekla jsem jí, že jsem v nich šla celou cestu bosa domů a ona to nepoznala. Vyprala ty ponožky jako dycky a v poho :-D :-!

5 | 22. září 2016 v 19:58 | Reagovat

[4]: Měla si vyfotit jak ponožky vypadaly :-D i když podle popisu si to umím živě představit. Ale nějak to tu umírá tak až zase pujdeš tak určitě pošli. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama