Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Chodíme bez bot v ponožkách ve škole i venku protože se nám to líbí a je nám to příjemné. Ve škole ségra od 6, já od 7 třídy ZŠ denně, potom i na střední. Já už jsem ze školy vyšel a chodím do zaměstnání kde musím mít obuv, ale v ponožkách chodím občas venku, ségra ještě chodí na střední, ale venku také občas v ponožkách chodí. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Clarissa

15. října 2016 v 22:13 | Luky |  Vaše příběhy
Určitě si někteří vzpomínáte na starý blog o holce v ponožkách. Po dlouhé době o sobě dala vědět, napsala pár řádek a poslala několik fotek.
_______________________
Ahoj,

dovol abych se představila, jsem Clarissa, majitelka blogu o chození v ponožkách který před několika roky skončil.

Viděla jsem že jste založili nový blog na stejné téma, přeji vám aby váš blog byl úspěšný. Chce to mít na blogování čas a motivaci které jsem svého času měla, ale i kdyby tehdy blog neskončil a pokračoval by dál, nyní už bych v něm stejně nepokračovala a to hlavně proto že chodit v ponožkách už mně nebaví tak jako dřív a už k tomu nemám tu motivaci kterou jsem tehdy měla. Podle mně je ale škoda že blog takovým způsobem skončil, i když bych v něm nepokračovala mohl alespoň zůstat jaký byl. Je vidět že zlí lidé stále existují.

Ale nyní něco o mně. Už nejsem v ČR, žiju v Kanadě v jihozápadní části země ve státě British Columbia. Mám tady zaměstnání v horském středisku, mám tu přátele a velmi se mně tady líbí. Do ČR se ráda podívám jako návštěva, ale cítím že patřím sem. Posílám několik mých fotek. Dávám souhlas ke zveřejnění tohoto článku a fotek na blog Ponožkáři.

Hodně štěstí a úspěchů všem přeje Clarissa.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 | 28. října 2016 v 21:32 | Reagovat

Týjo. Dobrá změna kdo by to byl řek před těma pár rokama. :-) A že zrovna až tak daleko většinou si lidi hledaj práci někde v Německu ale Kanada to neni za rohem. Podle fotek super prostředí k práci musí bejt zábava a krása pracovat takhle v přírodě. Opravdu jsem překvapenej z toho jak to všechno dopadlo 8-O Tak přeju hodně štěstí Clarisso :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama