Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Nová fotogalerie

13. října 2016 v 10:16 | Luky |  Různé nápady a myšlenky
Vím že naše stránky začínají být nudné a že by to chtělo nějakou změnu nebo nějaký impuls jak to oživit. Téma studentů v ponožkách ve škole asi moc oživit nepůjde, ale někteří mně píšete a vidím to i podle komentářů že sem chodí spíše kluci a muži a že se vám líbí spíše bosé holky. Napadlo mně že by šlo udělat fotogalerii kde by byly bosé holky, a to nejen ve školách a ve školním věku ale i dospělé ženy které jsou bosé na různých místech a v různých situacích a to úplně bosé ale i v ponožkách nebo silonkách, ale těch úplně bosých by určitě bylo nejvíc. Mohlo by se ve fotogalerii udělat několik složek, třeba fotky z plesů, z ulic, zpěvačky, nebo zvlášť složku s bosými ženami a jinou složku se ženami v ponožkách a silonkách a taky složka s kde by byli bosí kluci a muži a záleželo by na každém návštěvníkovi blogu na které fotky by se rád podíval. Nechci ale dávat fetišistické fotky jako detaily nohou apod, to opravdu ne, ale byly by to fotky které by ukazovaly že ženy a dívky chodí bosé protože se jim tak lépe chodí a boty nepotřebují. Mluvil jsem o tom se ségrou, ta mně řekla že je to blbej nápad, ale já myslím že to úplně blbý nápad není, že by takové fotky měly své příznivce.
Asi by bylo nejlepší udělat fotogalerii někde jinde, třeba na Rajče.cz a sem dát odkaz. Udělal jsem anketu ve které můžete hlasovat jestli byste chtěli takovou fotogalerii bosých žen a dívek a když ano tak můžete do komentářů napsat kde si myslíte že by bylo nejlepší fotogalerii udělat, jestli na Rajče.cz nebo jinde. Nejlepší by bylo aby to bylo někde kde se dají psát komentáře k fotkám. Co mému nápadu říkáte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli byste fotogalerii bosých žen a dívek?

Ano 87.1% (27)
Ne 12.9% (4)

Komentáře

1 Mirek | 14. října 2016 v 19:14 | Reagovat

Luky, já jsem kluk, ale jsem na kluky, takže bych chtěl bosé kluky.

2 Lukáš | 14. října 2016 v 20:05 | Reagovat

[1]: Fotky bosých kluků by tam také mohli být, třeba v jiné složce. Upřímně řečeno, byl bych ale nejraději ať to budou fotky kluků nebo holek aby to nebyly fotky erotické, fetišistické a podobně, ale které se týkají bosého chození a aby ukazovaly že bez bot je člověku líp.

3 Bára | 14. října 2016 v 20:43 | Reagovat

Fotky třeba ze škol jsou super. Hlavně kde chodí holky bosi i v zimě nebo na podzim :-) Fotogalerie ze škol by byla super.

4 Martin | E-mail | 17. října 2016 v 0:07 | Reagovat

Budou dobré jakékoliv fotky, jen aby to ožilo:-)

5 Mirek | 19. října 2016 v 9:07 | Reagovat

Lukáši, já myslím, že fotky bosých kluků ve škole nikdy nejsou fetišistické. Jestli při nich fetišista onanuje, to je už jeho věc, ne těch fotek.

6 Lukáš | 19. října 2016 v 16:13 | Reagovat

[5]: To máš pravdu, ale nechci nikam dávat např. detailní fotky nohou zblízka a tak podobně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama