Jmenuji se Lukáš, tento blog je můj a mojí ségry Veroniky. Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být hlavně o žácích a studentech kteří ve škole chodí bosi nebo v ponožkách ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale vítáni jsou i ti kdo už ze školy vyšli a alespoň občas chodí v ponožkách třeba venku, ale i ti kteří třeba nechodí bosi nebo v ponožkách vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma.

Odkaz

28. října 2016 v 18:10 | Luky |  Různé články
Ještě se vracím k článku kde jsem psal že uvažuji o vytvoření fotogalerie bosých žen, dívek ale i mužú a kluků vyfocených na různých místech jako venku apod. Vzhledem k výsledkům ankety a obsahu komentářů jsem se po poradě se ségrou rozhodl že tomu nebudu věnovat čas a fotogalérii nebudu dělat.
Našel jsem zajímavý článek z jednoho gymnázia kde udělali bosý den a píší tam že i ředitel si vyzul boty a chodil bos. To by náš ředitel určitě neudělal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vojtěch | 29. října 2016 v 3:11 | Reagovat

Tak to je celkem škoda že nebude. Jsem tu nový a tohle by se sem šiklo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama