Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

ZŠ Kounice

12. října 2016 v 17:56 | Luky |  Různé fotky
V této škole je asi běžné že někteří žáci chodí bosi nebo v ponožkách a silonkách. Další důkaz že zatímco na některých školách to mají žáci zakázané, někde to jde bez problémů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domča | 3. prosince 2016 v 23:40 | Reagovat

Ta holka, co je na tý poslední fotce úplně bosa, to je fakt síla. Letos jsem začala chodit do tanečních a první co bylo, že nám instruktorka vysvětlovala co je společenská akce, slavnostní příležitost a jak se máme oblékat. Silonky musej podle toho být, i kdyby bylo 40ti stupňový vedro. Někteří samozřejmě chyběli a šly na druhou hodinu bosý a tak je za to zjebala.

2 Unka | 5. prosince 2016 v 17:00 | Reagovat

Je rozdíl když je to v tanečních nebo ve škole. Skoro celé září bylo teplo a taky jsem ve škole chodila úplně bosa a ostatní holky který nosí přezůvky taky většinou nenosily ponožky nebo silonky, i někteří kluci měli pantofle a byli v nich naboso.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama