Jmenuji se Lukáš, tento blog je můj a mojí ségry Veroniky. Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být hlavně o žácích a studentech kteří ve škole chodí bosi nebo v ponožkách ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale vítáni jsou i ti kdo už ze školy vyšli a alespoň občas chodí v ponožkách třeba venku, ale i ti kteří třeba nechodí bosi nebo v ponožkách vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma.

Listopad 2016

Holka v silonkách

26. listopadu 2016 v 14:37 | Luky |  Různé fotky
Když se žáci ve škole nepřezouvají, pro někoho musí být utrpení mít na nohou boty proto je lepší si boty zout jako dívka na fotce.

Fotka třídy

25. listopadu 2016 v 21:56 | Luky |  Různé fotky
Přidal jsem fotku z focení tříd v Rakousku, na fotce dvě dívky nemají přezůvky, jedna je v ponožkách, druhá v silonkách. Udělal jsem anketu jestli si myslíte že tyto dívky nenosí přezůvky pravidelně každý den. Vím že se nedozvíme jaká je skutečnost, ale můžete hlasovat co si myslíte, co je podle vás pravděpodobné.