Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Chodíme bez bot v ponožkách ve škole i venku protože se nám to líbí a je nám to příjemné. Ve škole ségra od 6, já od 7 třídy ZŠ denně, potom i na střední. Já už jsem ze školy vyšel a chodím do zaměstnání kde musím mít obuv, ale v ponožkách chodím občas venku, ségra ještě chodí na střední, ale venku také občas v ponožkách chodí. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Listopad 2016

Holka v silonkách

26. listopadu 2016 v 14:37 | Luky |  Různé fotky
Když se žáci ve škole nepřezouvají, pro někoho musí být utrpení mít na nohou boty proto je lepší si boty zout jako dívka na fotce.

Fotka třídy

25. listopadu 2016 v 21:56 | Luky |  Různé fotky
Přidal jsem fotku z focení tříd v Rakousku, na fotce dvě dívky nemají přezůvky, jedna je v ponožkách, druhá v silonkách. Udělal jsem anketu jestli si myslíte že tyto dívky nenosí přezůvky pravidelně každý den. Vím že se nedozvíme jaká je skutečnost, ale můžete hlasovat co si myslíte, co je podle vás pravděpodobné.