Jmenuji se Lukáš, tento blog je můj a mojí ségry Veroniky. Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být hlavně o žácích a studentech kteří ve škole chodí bosi nebo v ponožkách ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale vítáni jsou i ti kdo už ze školy vyšli a alespoň občas chodí v ponožkách třeba venku, ale i ti kteří třeba nechodí bosi nebo v ponožkách vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma.

Fotka

5. prosince 2016 v 17:46 | Unka |  Různé fotky
Po delší době se zase vracím na blog jedním příspěvkem. Možná si někteří pamatujete na tuto fotku protože byla i na zrušeném blogu, je na ní skupina lidí na nějaké slavnostní události. Já ani brácha nevíme o jakou akci jde, možná nějaké zkoušky, maturita nebo nějaká slavnostní událost. Co si myslíte vy, o jakou akci šlo? A co říkáte oblečení které mají na sobě? Nejdřív ale můj názor. Ten kluk v popředí má oblek o něco větší, asi neměl svůj tak si ho pučil od někoho z rodiny. Kluk vlevo má nevhodné boty, k obleku se hodí boty jiné. Holka v džínách je v ponožkách ale podle mně je to lepší než mín nevhodný boty jako má ten kluk. Možná by se taky dalo říct že džíny nejsou moc vhodný do společnosti kde jsou někteří v obleku. Co si o této partičce a této události myslíte vy?
__________________________________________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára | 8. prosince 2016 v 13:02 | Reagovat

Mohli si jít pro vysvědčení. Ta holka je oblčena dost nevhodně na takový slavnostní okamžik. Dala bych přednost sukni a silonkám.

2 Martin | E-mail | 8. prosince 2016 v 17:45 | Reagovat

O vysvědčení nepůjde. Myslím, že to není ve škole. Jinak souhlasím. Ta dívka není oblečená moc vhodně. Nějaké šaty a silonky by byly pro tuto chvíli mnohem vhodnější.

3 Domča | 9. prosince 2016 v 15:52 | Reagovat

Řekla bych, že čekaj na vyzo. Jít takhle pro vyzo je dost hustý. Měla si vzít halenku, přidat sukni no a samo silonky, ale nějaký lepší, s lycrou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama