Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Fotky třídy

29. ledna 2017 v 15:42 | Luky |  Různé fotky
Přidávám několik fotek z focení tříd kde jsou někteří v ponožkách, jedna holka v silonkách. Zřejmě nenosí přezůvky pravidelně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikola | 10. února 2017 v 13:01 | Reagovat

Náhodou jsem jukla na tyhle stránky a ty fotky jsou celkem hustý. U nás ve škole se musíme taky přezouvat a když někdo zapomene musí do ponožek. Úča je v tomhle drsná. Pokud se ale fotíme venku, nehrotí to zas tak, že by ti co přezůvky nemaj, museli v těch ponožkách i ven. Tohle je fakt hustý. Být na místě té holky v silonkách, tak se jí na to focení asi vyseru. Silonky nejsou ponožky a hrozně snadno se roztrhnou. Mít na sobě zbytek dne silonky, kterým tečou oka, to je jedna z věcí, kterou fakt nesnáším. V kabelce pro tyhle případy nosím vždy krabičku náhradních silonek.

2 Domča | 25. února 2017 v 16:12 | Reagovat

Tohle dělávala naše bývalá třídní. Nemáš přezůvky? Tvůj problém. To si jako myslíš, že na Tebe bude celá třída čekat, než si dojdeš do šatny pro boty? Pokud jsem byla v ponožkách, tak mi nevadilo se jít fotit na hřiště, protože ty ponožky vydrží. Když jsem měla silonky k sukni, taj jsem byla naštvaná, protože se samo venku roztrhnou. :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama