Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Fotka třídy

11. února 2017 v 18:33 | Luky |  Různé fotky
Přidal jsem fotky ze třídy, nevím o jakou třídu jde ale překvapilo mně že jsou na fotce jen dva kluci a jinak samé holky, zřejně se jedná o nějaký obor spíše vhodný pro holky. Také je vidět že nemají povinnost přezouvání protože někteří jsou v botách a jiní mají přezůvky. Jedna holka je v silonkách asi proto že se ji tak lépe chodí. To ji schvaluji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikola | 15. února 2017 v 12:33 | Reagovat

Tady tohle je zas naopak. Tady to přezouvání nikdo nekontroluje a vůči té holce,  která se zula a je jen v silonkách je to blbý. Bude je mít vespod pěkně špinavý. Na jejím místě bych si nechala boty. Přezouvání má smysl,  pokavaď se přezouvají všichni a ne jeden. A jak naše úča říká zápis, to je vlastně poznámka za to,  že se někdo nechal boty a nešel ze šatny v ponožkách,  nemůžou dostat všeci. To by to psala asi celý dopoledne :-)

2 Domča | 16. února 2017 v 18:00 | Reagovat

Vypadá to spíš, že jí tlačily boty, a tak si je sundala, aby neměla bolavé nohy. Učitelka nebo učitel s tímhle podle mě nemají co dělat. Silonky se přeperou nebo vyhodí, což je lepší než pak vytahovat leukoplast.

3 Sára | 18. února 2017 v 13:16 | Reagovat

V naší škole se nesmí nosit boty ve kterých přijdem z venku. Taky chodím bosa ale silonky nenosim, v zimě mám ponožky a když je teplo tak bosé nohy. ;-)

4 Martin | E-mail | 18. února 2017 v 15:59 | Reagovat

Je nápadné, že jsou všichni obutí, ale ona jediná je bosa. Také bych řekl, že to bude nespíš tím, že přišla v botách, ve kterých ji bolely nohy, a tak si je raději sundala. Každopádně tak jak je, jí to sluší a vypadá o dost lépe, než například tak holka v bílých botách a roztrhaných riflích.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama