Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Duben 2017

Fotoalbum

23. dubna 2017 v 13:21 | Luky |  Různé nápady a myšlenky
Někteří píšete že byste chtěli více fotek, už vážně uvažuji že udělám nějaké fotoalbum z fotek které jsme našli nebo které nám někteří poslali. Asi se k tomu nedostanu dřív než o letních prázdninách ale chtěl bych něco takového udělat, mně se takové fotky také líbí už proto že ukazují že chodit v ponožkách není věc jenom moje, ségry a pár dalších lidí, že je nás víc.
Ještě nevím jestli udělám album na Rajče.cz nebo na Facebooku nebo jinde. Udělal bych různé složky, například lidi v ponožkách, bosé, ve škole, v zaměstnání, venku, kluky, holky, muže, ženy, v ČR, v zahraničí, špinavé nohy, špinavé ponožky a podobně. Chtěli byste takové album? Když ano, budu rád za každou fotku kterou mně pošlete, kterou jste vyfotili nebo někde našli. Máte nějaké další nápady co a jak udělat?

Fotky z intru

23. dubna 2017 v 13:06 | Luky |  Různé fotky
Chodíte někdo v ponožkách na intru nebo na koleji podobně jako lidé na těchto fotkách?


Fotka ponožek

13. dubna 2017 v 16:44 | Unka |  Různé fotky
Už dlouho jsem sem nedala fotku špinavých ponožek, tak tady jedna je. Teda jsou to spíš boty než ponožky....
Přeju všem pěkný a veselý velikonoce, já je prožiju u babičky v jižních Čechách.

Mix z plesu

4. dubna 2017 v 16:00 | Unka |  Různé fotky
Jeden známý mně poslal fotky z plesu, je to takový mix, jsou tam bosé nohy a také silonky černé, hnědé, lesklé, tmavé.