Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Chodíme bez bot v ponožkách ve škole i venku protože se nám to líbí a je nám to příjemné. Ve škole ségra od 6, já od 7 třídy ZŠ denně, potom i na střední. Já už jsem ze školy vyšel a chodím do zaměstnání kde musím mít obuv, ale v ponožkách chodím občas venku, ségra ještě chodí na střední, ale venku také občas v ponožkách chodí. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Bosi při focení

23. září 2017 v 9:44 | Luky |  Různé fotky
Přidávám dvě fotky z focení tříd, ukazují že někteří žáci ve škole chodí bosi když tak přišli i na focení třídy.
Já jsem šel včera v ponožkách ze školy domů, boty jsem si dal do igelitky. Ponožky už bych i tak vyhodil tak jsem je alespoň dojel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karolína | 7. října 2017 v 15:12 | Reagovat

My jsme se fotili se třídou v červnu před školou, ale nevěděli jsme o tom předem. V červnu hodně lidí do školy přezůvky vůbec nenosilo a chodili většinou v ponožkách nebo byli úplně bosky. Když nás pak zavolali třídním rozhlasem, že se máme jít fotit, šli jsme hned na lavičky před školu. Když nás fotograf postavil do řady a třídní viděla, kolik lidí je bosých, tak rozhodla, že ti, co jsou bosky, musí do zadní řady, asi proto, aby to prej nebylo vidět.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama