Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Nový školní rok

10. září 2017 v 16:08 | Luky |  Náš deníček
Ahoj všichni. Omlouvám se že jsem dlouho nic nepřidal, měl jsem hodně jiných věcí a na blogování nějak nezbýval čas. Byli jsme s rodiči a ségrou dvakrát na dovolené, já jsem byl s klukama na čundru a nějaký čas jsem byl u babky kde jsem měl částečně prázdniny a částečně práci protože jsem makal na opravě chalupy.
Jsem ve třeťáku na učňáku, pro toho kdo to ještě neví, učím se strojním mechanikem. Minulý týden jsme měli školu, teď bude týden praxe. Ve škole jsem opět chodil v ponožkách, ti kdo mně znají už jsou na to zvyklí a nepřekvapuje je to.
Jak jste na tom vy kteří chodíte do školy, máte přezůvky nebo ve škole chodíte bosi nebo v ponožkách? A vy kdo už chodíte někam do práce, musíte mít v práci boty nebo jde být v práci bosky nebo v ponožkách?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 | 11. září 2017 v 17:12 | Reagovat

Končně nový příspěvěk :-) A co Unka taky by sem mohla něco napsat nebo byste mohli zase přidat nějaký nový fotky :-)

2 Bára | 12. září 2017 v 0:21 | Reagovat

Ahoj, ať přidá příspěvek ségra Verča :-) Je ještě teplo ať skusí chodit 1 den úplně naboso i bez ponožek a pak přidá foto jak vypadaly nohy po příchodu ze školy a po dni ve škole naboso :-)

3 Jojo | 12. září 2017 v 8:45 | Reagovat

Ahoj, tak je vidět, že jsi měl dost aktivní léto, rádi zase vidíme příspěvek. :-) Na učňáku to může být docela o hubu s tím ponožkováním, ale tak je asi jasné, že do dílen tak chodit nebudeš. :-D

4 Luky | E-mail | 12. září 2017 v 18:07 | Reagovat

Ve škole se v ponožkách chodí dobře, v dílně musí být pracovní boty. Už v prváku jsem se ptal mistra jestli bych mohl být v dílně v ponožkách a řekl že v žádném případě, že by se tím porušila bezpečnost práce. V práci můžu jít v ponožkách jedině o přestávce nebo po pracovní době z šatny do kantýny, několikrát jsem to zkusil, ale tak jsem si ušpinil ponožky i nohy že už jsem s tím přestal a v práci se nezouvám.
Budu sem zase častěji přidávat články a fotky, máme nějaké nové fotky které jste nám poslali. Ségra začíná na střední, na blog už dlabe, ale přesvědčím ji aby sem taky napsala a dala nějaké fotky, něco má nafoceno. Zaujalo mně to slovo ponožkování, to je dobrý výraz, to by se mohlo používat.

5 | 13. září 2017 v 16:59 | Reagovat

To je jasné že na dílně nemůžeš být v ponožkách, kdyby ti cokolik spadlo na nohu máš z toho průser nejen ty ale i tvůj mistr a asi nemalej. ;-)  Jinak ségru určitě přesvědč ať to tu trochu ožije.
:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama