Jmenuji se Lukáš, tento blog je můj a mojí ségry Veroniky. Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být hlavně o žácích a studentech kteří ve škole chodí bosi nebo v ponožkách ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale vítáni jsou i ti kdo už ze školy vyšli a alespoň občas chodí v ponožkách třeba venku, ale i ti kteří třeba nechodí bosi nebo v ponožkách vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma.

Říjen 2017

Holky venku v ponožkách

Pondělí v 18:21 | Luky |  Různé fotky
Fotka tří holek které si zuly boty a chodily venku v ponožkách, zřejmě je to bavilo a měly z toho radost.

Naše ponožky

10. října 2017 v 21:09 | Luky |  Náš deníček
Tohle jsou fotky mých a ségry ponožek. Ráno byly ještě nové, čisté.

Moje fotka ze školy

8. října 2017 v 18:34 | Unka |  O nás
Moc se omlouvám že jsem tak dlouho nic nepřidala ani o sobě nedala vědět. Takže abych to napravila, něco nového o mně. Od září chodím do prvního ročníku na střední, když to dodělám měla by ze mně být aranžérka. Zatím to zvládám dobře kupodivu i s učením, praktické dny mně taky baví. V těto škole můžu taky chodit bosa nebo v ponožkách, ale jsem jediná. Přezouvání je povinný ale přezůvky se nechávají v šatně ve skříňce tak se nemůže stát že by je někdo zapoměl doma.
Slibuju že sem budu přispívat častějc.
Tady je moje fotka ze školy.

Nová fotogalerie

5. října 2017 v 18:16 | Luky |  Různé fotky
Už dlouho slibuji nějakou fotogalerii, už jsem s tím začel něco dělat. Nejprve jsem si myslel že fotky rozdělím do různých rubrik jako ve škole, venku, kluci, holky, české, zahraniční, tělák apod. ale strávil bych s tím hodně času, proto jsem udělal takový mix. Jsou to fotky které jsme našli na různých stránkách a které jste nám poslali. Další fotky ještě budou, tohle je jen začátek.
Odkaz na galerii najdete tady a také v rubrice oblíbené odkazy a podrubrice Fotogalerie. Tento odkaz nahrazuje jinou, již několik let nefunkční fotogalerii.

Zahraniční článek

2. října 2017 v 7:06 | Luky |  Různé články
Zajímavý článek ze zahraničí:

Is it permitted to be barefoot in school?

Unci Narynin, barefoot every summer and constantly since 2013

A general answer to this cannot be given as every school has its own rules and dress codes.

In some countries, even where school uniform is worn, it seems to be expressly permitted at least for younger children to be barefoot in summer.

Some schools have a rule that shoes must be worn (or sometimes indoor shoes, where outdoor shoes aren't allowed in school). Some just say "no outdoor shoes". Some may even list the types of shoes permitted to wear. And others don't mention anything about dress code in their rules.

If the written rules don't mention anything, or only vaguely state "appropriate attire expected" without going into details, you can just give it a try. If anyone asks, say you feel more healthy and comfortable that way. Certainly, an indoors environment where you spend a lot of time sitting will not be especially dangerous to your feet, with the possible exception of workshop classes.

As others replied, there are benefits to living barefoot: Better training, fewer deformities, no risks of ingrown nails or fungus. So I see no logical reason for a dress code requiring footwear. But dress codes don't always follow logical criteria.