Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Nová fotogalerie

5. října 2017 v 18:16 | Luky |  Různé fotky
Už dlouho slibuji nějakou fotogalerii, už jsem s tím začel něco dělat. Nejprve jsem si myslel že fotky rozdělím do různých rubrik jako ve škole, venku, kluci, holky, české, zahraniční, tělák apod. ale strávil bych s tím hodně času, proto jsem udělal takový mix. Jsou to fotky které jsme našli na různých stránkách a které jste nám poslali. Další fotky ještě budou, tohle je jen začátek.
Odkaz na galerii najdete tady a také v rubrice oblíbené odkazy a podrubrice Fotogalerie. Tento odkaz nahrazuje jinou, již několik let nefunkční fotogalerii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jojo | 7. října 2017 v 9:21 | Reagovat

Super, jen tak dál a můžeš do toho souhrně nahrát třeba fotky ségry, co dávala sem  a třeba i něco nového. Ale nejen ji, i to co přišlo od dalších návštěvníku. :-)

2 Filip | 8. října 2017 v 23:21 | Reagovat

Pěkná inspirující fotogalerie :) zajímalo by mě, jestli bosí žáci chodí bosky pravidelně nebo jen příležitostně. Ale určitě se moc těším na další fotky :)

3 | 15. října 2017 v 10:37 | Reagovat

Pěkné :-) Těším se na další nově přidané fotky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama