Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Ve škole chodíme bosi v ponožkách protože se nám to líbí a je nám to pohodlné a příjemné. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jsou ale vítáni ti kteří nechodí v ponožkách nebo bosi vůbec ale tohle téma se jim líbí. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Fotka třídy

18. března 2018 v 8:01 | Luky |  Různé fotky
Přišla nám fotka z focení tříd od bývalé žákyně ze základní školy Chodov a k fotce několik řádek textu.
Většina žáků této školy používá jako přezůvky gumové pantofle nebo různé přezůvky které se na focení moc nehodí, proto jim bylo umožněno přezout se do bot na ven které jsou kvůli vzhledu vhodnější při focení.
Dívka v první řadě uprostřed která se jmenuje Lucie ráda chodí bosa, bydlí blízko školy, když bylo pěkné počasí chodila bosa nebo v ponožkách, punčochách i do školy. V den focení tříd přišla do školy v silonkách a na focení neměla do čeho se obout. Mohla by si půjčit pantofle od nějaké spolužačky, ale to se ji nechtělo, řekla že bude na fotce raději v silonkách než v nevzhledných pantoflích.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jiří | 19. března 2018 v 16:49 | Reagovat

Super, pěkná fotka a slečna

2 Nikola | 25. března 2018 v 12:29 | Reagovat

Nás, co jsme chodili na střední bosky, třídní posílala do šatny se obout, pokud jsme šli ven. Když jsme se fotili, tak to pak působilo divně, protože někteří byli v přezůvkách, což obnášelo většinou nazouváky nebo crocsky, zatímco ostatní byli v botách. Tohle také není špatnej nápad. Je stokrát lepší být na fotce bosa v silonkách, než v nějakých starých rozšmajdaných bačkorách.

3 Pavel | E-mail | 29. srpna 2018 v 22:31 | Reagovat

Lucka je moc krásná, nádherné šaty. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama