Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Chodíme bez bot v ponožkách ve škole i venku protože se nám to líbí a je nám to příjemné. Ve škole ségra od 6, já od 7 třídy ZŠ denně, potom i na střední. Já už jsem ze školy vyšel a chodím do zaměstnání kde musím mít obuv, ale v ponožkách chodím občas venku, ségra ještě chodí na střední, ale venku také občas v ponožkách chodí. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Čeká mně změna

25. května 2018 v 17:28 | Luky |  Různé nápady a myšlenky
Moje chození v ponožkách ve škole brzy zkončí protože letos končím učňák a od července již nebudu chodit do žádné školy, ale do zaměstnání. Dosud byl náš blog především o chození v ponožkách ve škole, ale to už se mně nebude týkat, ale budu se o naše téma zajímat dál, i když uz ne tolik na téma škola. Chtěl bych chodit v ponožkách venku, ale začnu až za měsíc protože mně bude 18 a nikdo mně to nebude moci zakázat, i rodiče už mně to musí tolerovat. Ponožky si budu kupovat z peněz které si vydělám. Moje 18. narozeniny které budu mít 23. června vychází na sobotu a oslavím je tak že půjdu ven v ponožkách a budu chodit v ponožkách po městě. Budu si užívat toho že už mně do toho nikdo nebude moct mluvit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evka | E-mail | 27. května 2018 v 11:49 | Reagovat

Venku v ponožkách jde chodit jenom pár dní v roce. Když je opravdu teplo a zdaleka ne všude. To bych ani tolik neřešila. Horší to bude asi s prací, protože je to po celej rok. I když mám ještě čas, jednou fakultu skončím a vím, že asi nebudu moct chodit v práci v ponožkách. Tady to nikomu nevadí, spíš bych řekla, že naopak, protože se musíme pořád přezouvat, když chodíme do laboratoří a ten kdo přezůvky nemá, musí v ponožkách nebo úplně bosky:-)

2 Martin | 29. května 2018 v 15:44 | Reagovat

[1]: Nemyslím, že to jde jen pár dní v roce, nedávno jsem psal příspěvěk do poradny, a od té doby skoro vždycky, když jdu na nákup pouze do vesnického obchůdku, boty si neberu.

3 Petr | 5. června 2018 v 10:51 | Reagovat

A nedáte sem nějaký nový fotky ze školy?

4 Filip | 24. června 2018 v 12:39 | Reagovat

Moc to tu nežije, tak se zeptám alespoň tady :) Jak zvládáte konec školního roku? Když byly teď ty velké horka, chodili jste ve škole i bez ponožek?

5 Luky | E-mail | 25. června 2018 v 15:45 | Reagovat

Konec školního roku jsem zvládl, učňovské zkoušky mám hotové, je ze mně strojní mechanik. Je konec s učením a nastoupím do zaměstnání. Ségra končí prvním rokem na střední, řeknu jí aby se pochlubila jaké bude mít známky.
Já jsem ve škole chodil v ponožkách i když byly horka, ale jen ob týden protože když máme dílny musím mít pracovní boty. Někdy jsem to ale dělal tak že když jsem šel z dílen tak po umytí a převlečení jsem si vzal boty do ruky nebo do tašky a šel jsem domů v ponožkách. Ségra na blog poslední dobou dlabe ale donutim jí aby také něco napsala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama