Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Chodíme bez bot v ponožkách ve škole i venku protože se nám to líbí a je nám to příjemné. Ve škole ségra od 6, já od 7 třídy ZŠ denně, potom i na střední. Já už jsem ze školy vyšel a chodím do zaměstnání kde musím mít obuv, ale v ponožkách chodím občas venku, ségra ještě chodí na střední, ale venku také občas v ponožkách chodí. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

Červen 2018

V ponožkách v dešti

28. června 2018 v 21:02 | Luky |  Různé nápady a myšlenky
Dnes jsem šel domů v dešti v ponožkách. Boty jsem neměl sebou a potom začalo pršet. Ponožky jsem úplně zničil, prodřely se víc asi proto že byly mokré.
Pršelo ve většině republiky, co vy ostatní, šly jste někdo např. ze školy nebo z práce v dešti v ponožkách? Pochlubte se.

Třída v ponožkách

26. června 2018 v 17:34 | Luky |  Různé fotky
Fotka třídy kde jsou všichni v ponožkách. Je vidět že dívka vlevo má špinavé ponožky, asi v ponožkách chodí. Je škoda že není vidět jestli mají špinavé ponožky i ostatní, ale myslím si že ano.