Jmenuji se Lukáš (Luky), tento blog je můj a mojí ségry Veroniky (Unka). Chodíme bez bot v ponožkách ve škole i venku protože se nám to líbí a je nám to příjemné. Ve škole ségra od 6, já od 7 třídy ZŠ denně, potom i na střední. Já už jsem ze školy vyšel a chodím do zaměstnání kde musím mít obuv, ale v ponožkách chodím občas venku, ségra ještě chodí na střední, ale venku také občas v ponožkách chodí. Protože víme že je více liddí s touto zálibou a protože byl zrušen Clarisy blog který byl na stejné téma a který pro nás byl trochu vzorem, rozhodli jsme se udělat něco podobného a pokračovat. Tento blog by měl být jednak pro žáky a studenty kteří ve škole chodí v ponožkách nebo bosi ať k tomu mají jakýkoliv důvod, ale také pro každého kdo alespoň občas chodí v ponožkách venku a v místech kde se obvykle nosí boty. Jak se bude blog vyvíjet bude záležet i na vás, budeme rádi když nám budete posílat fotky, články a odkazy na toto téma. Chtěli bychom aby tento blog byl spíše o chození v ponožkách a punčochách než úplně bosky, protoře bosých blogů a webů již existuje několik. Ale příznivci chození úplně bosky budou také vítáni.
_____________________________________________________________________________

V pondělí do školy

2. září 2018 v 12:46 | Luky |  Různé nápady a myšlenky
V pondělí začíná škola, mně už se to netýká protože jsem vyšel z učňáku a nemám hlavu na to abych šel třeba na průmyslovku a udělal si maturitu, takže jsem zaměstnaný, dělám řemeslo u soukromníka. Jsem rád že mně vzal, peníze se hodí, ale musím si ještě udělat zkoušky na autogen, abych mohl dělat běžnou práci. V ponožkách už mohu chodit jen doma a venku, v práci to nejde.
Vy kteří chodíte do školy, můžete hlasovat v anketě co budete mít ve škole na nohou první den školy nebo když budete hlasovat až v pondělí nebo později tak co jste měli na nohou. Možnosti jsou boty, přezůvky, ponožky (punčochy) a nebo bos (bosa).
Můžete napsat do komentářů kolik dalších lidí mělo nebo nemělo něco na nohou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

První den po prázdninách

V botách 19% (4)
V přezůvkách 0% (0)
V ponožkách (punčochách) 33.3% (7)
Bos (bosa) 47.6% (10)

Komentáře

1 Evka | E-mail | 2. září 2018 v 15:45 | Reagovat

Mně škola začíná později:-) ale už vím co si první den na sebe vezmu. Nějakou pěknou halenku, přidám bílé kalhoty a na nohy bílé ponožky.

2 Vendula | 4. září 2018 v 7:04 | Reagovat

Včera jsme mohli mít ve škole boty protože to byl první den ale dnes už se musíme přezouvat. Dnes si ponožky nevezmu, budu ve škole bosa, jak další dny ještě nevím ale přezůvky určitě ne. :-)

3 Jakub | 4. září 2018 v 18:09 | Reagovat

to bude pekné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama